Zoom İndir APK
Zoom İndir

Zoom APK

Zoom APK bir Android uygulamasını yüklemek ve çalıştırmak için gereken tüm verileri içeren yürütülebilir bir dosya olarak bilinmektedir. Android cihazlar için apk indirme; Bir APK’nın ne olduğunu öğrendikten sonraki adım, bu küçük dosyaların cihazlarınıza nasıl indirildiğini ve yüklendiğini bilmektir.

İndirme işlemi çok basittir. Google Play Store’dan her uygulama indirdiğinizde, indirip yüklediğiniz şey aslında bir APK dosyasıdır. Zoom için olan apk dosyası da bu şekildedir.

Bu APK indiricileri, e-posta yoluyla veya uygulamanın Gplay beta test kullanıcıları veya Firebase test ve paylaşım bölümü aracılığıyla da paylaşılabilir. Bu şekilde, Android APK, uygulamanın beklendiği gibi çalışıp çalışmadığını doğrulamanızı sağlamaktadır.

Apple cihazları söz konusu olduğunda, kullanılan şey IPA uzantılı dosyalardır. Temel olarak tanımı ve işleyişi, iOS işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış olmaları dışında Play Store APK ile benzer şekilde çalışmaktadır.

Zoom Nedir ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

Günümüzde video konferanslar giderek yaygınlaşmaktadır. Aynı zamanda en çok kullanılan uygulamalardan biri de Zoom’dur. Aslında, muazzam potansiyeli nedeniyle pazarın liderlerinden biridir. Telekomünikasyon, dijital çağda popülerlik kazanmıştır. Böylece Zoom, iletişimde kalmak için harika bir alternatif haline gelmiştir.

Bu araç, çalışma ekipleri arasında sanal etkileşime izin vermektedir. Hatta birçok şirket tarafından kullanılmaktadır. Mesafe yüz yüze karşılaşmalara izin vermediğinde mükemmel bir yardımcıdır. Bu bir video bağlantısı olduğundan, bu form iletişimi e-posta veya anlık mesajlaşmadan çok daha insani hale getirmektedir.

Hepsinden iyisi, küçük, orta ve büyük gruplar tarafından kullanılabilmektedir. Bu kendinizi günlük iş akışına alıştırmak için idealdir.

Zoom genel itibari ile bulut tabanlı bir video konferans hizmetini ifade etmektedir. Bu platform sayesinde hem görüntülü hem de sadece sesli olarak sanal toplantılar yapılabilmektedir. Bunların hepsi canlı olarak gerçekleşmektedir. Ancak, bu oturumları daha sonra görüntülemek üzere kaydetme seçeneği de sunmaktadır.

Bu toplantılara katılmak için bilgisayar, cep telefonu veya tablet sahibi olmanız yeterlidir. Önemli olan kamera ve internet bağlantınızın olmasıdır. Uygulama, Zoom Meeting ve Zoom Room olarak bilinen iki hizmeti kullanılmaktadır.

İlk durumda, platformda barındırılan bir video konferanstır. İkinci seçenek, konferansların planlandığı ve düzenlendiği fiziksel donanım yapılandırmasıdır.

Potansiyelinin nelerden oluştuğunu ve neden pazar lideri olduğunu bilmek de ayrıca faydalıdır. Bu araç, mesafenin aktiviteleri gerçekleştirmeyi zorlaştırmaması için gerekli her şeyi sunduğunu göstermiştir. Giderek daha fazla şirket ev ofislerini dahil edecek ve kesinlikle bu iletişim aracını seçecektir.

Zoom’un Temel Özellikleri Nelerdir?

Görüntülü görüşme yapabileceğiniz tek hizmetin bu olmadığı doğrudur. Ancak bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Zoom’un üç ana özelliği;

Bire Bir Toplantılar; Ücretsiz planla ile size sınırsız bire bir toplantı sağlamaktadır.

Grup video konferansları; Ücretsiz plan, 100 katılımcıya ve 40 dakikaya kadar video konferanslar düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca “büyük toplama” eklentisini satın alırsanız, 500 kişiye kadar bağlanabilirsiniz.

Ekran Paylaşımı; Bireysel (birebir) veya büyük gruplar halinde buluşabilirsiniz. Aynı zamanda onların görmesi için ekranınızı paylaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ana sayfamız olan zoomindir.net üzerinden yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Zoom APK adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

 

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom İndir

Merhaba ben Zoom İndir sitesi için sizlere içerik paylaşımında bulunmaktayım :)

Son Gönderiler
Kategoriler