Zoom Giriş Yap
Genel

Zoom Giriş Yap

Zoom Giriş Yap, Android’ ten veya bilgisayardan Zoom’ a giriş yapmak oldukça basittir. Zoom için verilen bağlantı linki ya da ilgili kimlik numarası ve şifresi aracılığı ile zoom toplantılarına katılabilirsiniz.

Zoombomber’lar Nelerdir?

Zoom’un öne çıkması, İnternet trollerinin ve çok fazla boş zamanı olan kişilerin hizmeti kötüye kullanmasına da neden olmaktadır. Bazı kişiler herkese açık ve güvenli olmayan Zoom toplantılarını engelleyebilir. Ardından diğerlerini sansürsüz videolar, pornografi ve diğer uygunsuz içeriklerle bombardıman yapabilmektedir.

Bir süre önce Zoom bombalamasının nasıl durdurulacağına dair birçok kılavuz yayınlanmıştır. Aynı zamanda bunu önlemenin güvenliği arama, ekran paylaşımını önleme ve hatta videoyu devre dışı bırakma dahil olmak üzere birkaç yolu vardır. Zoom’un arkasındaki ekip, aramalarınızı güvende tutmak ve güvence altına almak için iyileştirmeler yapmıştır. Artık Zoombombing’ler bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Varsayılan Güvenlik Güncellemeleri

Zoom, kullanıcıları rahat ettirmek için güvenlik değişiklikleriyle güncellenmiştir. Bunlardan biri, Zoom toplantıları için varsayılan bir şifre gereksinimi olmuştur. Bu, sanal bekleme odaları ile birleştiğinde, yalnızca davet edilen kişilerin arama yapmasına izin vermektedir.

Aramaların herkes için güvenli olmasını sağlamak için başka adımlarda vardır. Zoom’a nasıl giriş yapılır? Android’ ten veya bilgisayardan son derece kolaydır. Size gönderilen link üzerinden kolayca zoom’ a giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra verilen ıd numarası ve şifre ile de giriş yapmak mümkündür.

Zoom Güvenlik Araçları

Zoom, devam eden toplantıların yönetilmesini ve güvenliğinin sağlanmasını kolaylaştırmıştır. Yalnızca birkaç tıklamayla erişebileceğiniz bir dizi güvenlik aracı vardır. Örneğin, toplantıyı kilitleme, mevcut çağrı katılımcılarını kaldırma, katılımcıların sesini kapatma ve ayrıca toplantı başladıktan sonra yeni kişilerin katılamaması için özel sohbeti devre dışı bırakma gibi araçları vardır.

Zoom’un güvenlik araçlarına erişmek için, arama devam ederken pencerede görünen güvenlik düğmesine tıklamanız veya fareyle bir katılımcının üzerine gelip onunla özel olarak etkileşim kurmak için tıklamanız yeterlidir (örneğin, görüşmeden kaldırmak gibi).

Diğer katılımcılar hakkında rapor; istenmeyen veya sorunlu çağrı katılımcılarını bildirmek artık mümkündür. Bunları aramadan kaldırmanın yanı sıra, artık Zoom Trust & Safety ekibine sistem kötüye kullanımı hakkında bir rapor gönderebilirsiniz. Bu, gelecekte hizmet dışı kalmalarını ve diğer aramalara müdahale etmelerini önlemeye yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için toplantı güvenliği düğmesine ve ardından rapora tıklamalısınız.

OnZoom Ne İşe Yarar?

Ekim 2020’de Zoom, OnZoom’un genel beta sürümünü tanıtmıştır. Ödeme yapan Zoom kullanıcılarının konserler, fitness dersleri, doğaçlama gösterileri, stand-up veya müzik dersleri gibi etkinlikler oluşturmasına, bulundurmasına ve bu şekilde para kazanmasına imkan tanıyan bir online etkinlik ortamı ve pazar yeri olarak bilinmektedir. OnZoom’un nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zapps  Uygulaması

Ekim 2020’de Zoom, Zapps’i veya ücretsiz ve ücretli Zoom kullanıcılarının Zoom platformunda erişebileceği uygulamaları duyurmuştur.

Zoom, “Zapps’i en çok ihtiyaç duyduğunuz bir uygulama mağazası olarak düşünebilirsiniz. Bir toplantıda, odada, sohbette, web seminerinde, telefon görüşmesinde ve hatta Zoom iletişim rehberinizde” Zoom, Zapps’in “üretkenliği artırabileceğini ve yaratıcılığı artırmaya yardımcı olabileceğini deneyimleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için ana sayfamız olan zoomindir.net üzerinden yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Zoom Giriş Yap adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom İndir

Merhaba ben Zoom İndir sitesi için sizlere içerik paylaşımında bulunmaktayım :)

Son Gönderiler
Kategoriler