Zoom MAC İndir
Zoom İndir

Zoom Mac

Zoom Mac, günümüzün en modern uygulamalarından veya araçlarından biridir. Serbest meslek sahibi iseniz veya bir şirketiniz varsa, Mac Cihazlar için Zoom’u duymuş olabilirsiniz veya ihtiyaç hissetmiş olabilirsiniz.

iPhone iPad ve Mac cihazlar için Zoom indir, öncelikle bildiğiniz üzere Zoom ile gerçek zamanlı mesajlaşma, içerik paylaşımı ve iş video konferansları gerçekleştirebilirsiniz. Kaydolmak için e-postanızı girmeniz yeterlidir. Böylece Zoom’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, tamamen ücretsizdir (bireysel kullanım için). Ayrıca küçük, orta ve büyük şirketler için planlar vardır.

Zoom Toplantılarının Faydaları

Zoom toplantılarına ev sahipliği yapmanın ve yürütmenin en büyük faydalarından biri, takviminizle senkronize olmalarıdır. Ayrıca bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan iş kalitesinde video konferansa izin vermeleridir.

Toplantılar, her cihazdan en üst düzeyde profesyonellikle yapılabildiği için daha modern, çevik ve konforlu hale gelmektedir. Bu uygulamayı herhangi bir iOS cihazında edinmek için App Store’a gitmelisiniz ve indirmelisiniz. İşlem bu kadar basittir.

Boyutu 118,2 MB’dir. Aynı zamanda uyumluluk için iOS 8.0 veya üstü gerekir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Böylece istediğiniz zaman mobil cihazınıza götürebilirsiniz.

Bir tarayıcı uzantısı olarak tercih etseniz bile, herhangi bir cihaz için Zoom indirme merkezinden aracı indirmeden Mac’iniz için sahip olabilirsiniz.

Zoom Kullanmayı Öğren

Zoom kullanımını öğrenmeniz, hem çalışma ekibinizle hem de arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurmanız sizin için çok faydalı olacaktır.

Uygulamayı indirin. Windows, Mac ve Linux için mevcut olan masaüstü sürümünü indirme seçeneğiniz vardır. Mac cihazlar için Zoom indir son derece kolaydır. Bir iOS veya Android işletim sisteminiz varsa, bunu cep telefonunuzda da bulundurabilirsiniz. Bu alternatiflerden herhangi biriyle oturum açmadan bir toplantıya katılabilirsiniz. Ancak Zoom, Google, Facebook veya SSO hesabınızla da oturum açabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra bir toplantı başlatabilirsiniz. Veya bir toplantıya katılabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin ID’sini girerek bu hizmetin bir odasında ekranınızı paylaşma imkanına da sahip olacaksınız. İsterseniz mikrofonu kapatabilirsiniz, videoyu başlatabilirsiniz veya durdurabilirsiniz. O yüzden daha fazla katılımcı davet edebilirsiniz, adınızı değiştirebilirsiniz, sohbet edebilirsiniz ve bulut kaydını başlatabilirsiniz.

Masaüstü Uygulamalarının Özelliği

Masaüstü uygulamasının yerel kayıt, anket oluşturma, Facebook’ta canlı akış ve daha fazlası gibi daha fazla özelliğe sahip olduğunu unutmayın. Ücretsiz mobil sürüm ayrıca birçok harika özellik sunmaktadır.

Tarayıcıdan erişim için uygulamayı indirmek istemiyorsanız, doğrudan tarayıcınızdan da giriş yapabilirsiniz. Biraz daha karmaşık olsa da yapması imkânsız değildir. Toplantı sahibi tarafından sağlanan bir web istemcisi bağlantısını kullanarak bir toplantıya katılabilirsiniz.

Bir toplantı başlatmanıza veya planlamanıza izin veren başka bir araç, favori tarayıcınızın bir uzantısıdır. Google Takvim aracılığıyla bir toplantı planlamanıza olanak tanıyan bir Chrome veya Firefox eklentisi olabilir. Bu, herhangi bir uygulama yükleyemedikleri bir iş dizüstü bilgisayarı kullanan kişiler için iyi bir alternatiftir. Grup video konferansları için de ücretsiz plan, 100 katılımcıya ve 40 dakikaya kadar video konferanslar düzenlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca “büyük toplanma” eklentisini satın alırsanız, 500 kişiye kadar bağlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için ana sayfamız olan zoomindir.net üzerinden yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Zoom Mac adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom İndir

Merhaba ben Zoom İndir sitesi için sizlere içerik paylaşımında bulunmaktayım :)

Son Gönderiler
Kategoriler